Rekomendacje


Przemiły i pełen pasji człowiek, który swoją pracę wykonuje z precyzją i sercem. Fotografie, które robi potrafią opowiedzieć przepiękną historię. Jesteśmy zachwyceni współpracą , podejściem i zaangażowaniem. Ma głowę pełną genialnych pomysłów, a na plener pojechaliśmy w środku nocy! Efekt przekroczył nasze oczekiwania, a sesja zachwyciła wszystkich gości.  Dziękujemy za wszystko! 🙂

Co tu dużo pisać…… Twoje zdjęcia są rewelacyjne, oko czujne, a współpraca przyjemna. Fotograf, który doskonale zrozumiał, wyczuł i zrealizował nasza wizję. Z pełną odpowiedzialnością polecamy !!!

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą. Po naszych zdjęciach widać, że każde było robione z pomysłem. Pełen profesjonalizm i super podejście do Młodej Pary. Polecamy!!!

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak! Prawdziwy profesjonalista a na dodatek, przemiły człowiek. Bardzo szybko nawiązuje kontakt. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia, jak i na sesji w plenerze czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjecia mozemy powiedziec tylko jedno – kawał dobrej roboty! Polecamy!

Jak najbardziej fotograf jest godny polecenia. Bardzo dobre podejście do ludzi, w pełni zaangażowany i pełen pomysłów, a sesja plenerowa mistrzostwo świata! Zdjęcia będą świetna pamiątką 🙂

Dla nas wybór fotografa, okazał się sukcesem w 100%. Współpraca przebiegała idealnie, bez najmniejszych zarzutów. Bardzo indywidualne i elastyczne podejście do każdego, dostosowuje się do sytuacji Państwa Młodych.  W dniu wesela, kiedy jest tyle stresu o fotografa nie musieliśmy się martwić, ponieważ „wmieszał się” w tłum i był dla nas niezauważalny, a swoją pracę wykonał najlepiej jak tylko można, w pełni profesjonalnie.
Co dla nas najważniejsze sesja zdjęciowa przebiegła bez żadnego stresu ( dla nas to ważne, bo nie bardzo lubimy i umiemy pozować :)). Wprowadził tak luźną i miłą atmosferę, że zapomnieliśmy po co przyjechaliśmy, a efekt…zapiera dech w  piersiach.
Poza tym tak zwyczajnie jest niezwykle sympatycznym, ciepłym i miłym człowiekiem, otwartym na wszelkie propozycje. Podsumowując jeśli chcecie mieć piękne, nietuzinkowe zdjęcia, a  przy tym zero stresu – gorąco polecamy!!!

Bardzo dziękujemy za współpracę podczas Naszego ślubu jak i pleneru. Niezwykle sympatyczny i ciepły człowiek, pełen pasji profesjonalista z poczuciem humoru. Uchwycił wszystkie najważniejsze dla nas momenty w tym Dniu, jak również na sesji plenerowej na której był otwarty na wszystkie pomysły. Co najważniejsze? Sesja przebiegła w przyjacielskiej atmosferze, bez stresu.  Jak najbardziej polecamy wszystkim, którzy jeszcze nie wybrali, gwarantujemy 100% zadowolenia!!!

Jak najbardziej możemy i chcielibyśmy polecić!  Współpraca była ogromną przyjemnością, a jej wynik to fantastyczne, oryginalne i wysokiej jakości fotografie. Pracuje w sposób dyskretny, a jednocześnie zawsze znajduje się we właściwym miejscu, by uchwycić najważniejsze momenty i stworzyć wspaniały reportaż. Efekt jest taki, że mamy cudowne fotografie, które nie są przypadkowe, przedstawiają to co najważniejsze – emocje i wspaniale opowiadają historię tego najważniejszego dla Nas dnia. Cały reportaż oglądamy z wielką przyjemnością i poczuciem dobrze zainwestowanych pieniążków:)
Jeszcze raz dziękujemy za przesympatyczną współpracę i pomoc, by ten dzień na zawsze pozostał w naszej pamięci. Życzymy dalszych sukcesów:)

Chcielibyśmy z mężem serdecznie podziękować za cudowny album oraz oprawę naszego ślubu i wesela. Współpraca z Tobą była dla nas ogromną przyjemnością a zdjęcia z pewnością staną się wyjątkową pamiątką na całe życie.
Pozdrawiamy i życzymy sukcesów 🙂 🙂

Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni.
Prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją, ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-para młoda. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani.

Dziękujemy  za kawał dobrej roboty 🙂

Przede wszystkim to profesjonalny fotograf z ogromną pasją i talentem, które przekładają się na jego pracę. Poza tym jest po prostu świetnym gościem, z którym od razu złapaliśmy kontakt i miło spędziliśmy czas 🙂 Taktowny, cierpliwy, tworzy świetną atmosferę. W sposób niezauważalny uchwycił zgiełk przygotowań oraz momenty ślubu i wesela, które sprawiają, że ogarnia nas wzruszenie gdy tylko zaglądamy do zdjęć. W 100% przygotowany, cała sesja plenerowa była przemyślana, zadbał o każdy szczegół. Zdjęcia zachwyciły całą rodzinę i przyjaciół, a my mamy cudowną pamiątkę do końca życia. Nie mogliśmy trafić lepiej i z całego serca polecamy każdemu. Życzymy samych sukcesów, o które z takim podejściem do pracy nie będzie trudno 🙂

Zachwyciła nas Twoja oryginalność i wysoki standard Twoich zdjęć, już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, spontaniczność, pomysłowość – zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Przeglądając zdjęcia możemy powiedzieć z wielkim uśmiechem na twarzy, że efekt końcowy jest niesamowity 🙂 Zarówno zdjęcia reportażowe jak i zdjęcia w plenerze  wzbudziły wielkie zainteresowanie w oczach naszych przyjaciół, rodziny … Bardzo mile spędzony czas, idealna atmosfera 🙂
Podsumowując – perfekcyjny Fotograf – SERDECZNIE POLECAMY KAŻDEMU.
Dziękujemy Ci bardzo!!!

Głowa pełna pomysłów, które realizuje najlepiej. Atmosfera idealna, świetnie spędzony czas! Profesjonalista w każdym calu! Dziękujemy za piękne zdjęcia, które zostaną z nami przez całe życie 🙂

Serdecznie polecamy!

Profesjonalista w każdym calu. Zatrzymał ułamki sekund, które dla nas będą trwać wiecznie. Uchwycił wszystkie piękne chwile  – zarówno te pełne powagi, wzruszające,  jak i  zabawne, intrygujące. Był jak niezauważalny powiew wiatru. DODAWAŁ OTUCHY I INSPIROWAŁ. W plenerze – przygotowany do każdych warunków.  Polecamy go z czystym sumieniem i życzymy dalszych sukcesów na drodze kariery!

.

Fotograf, którego talent i pasja przekładają się na wykonywaną przez niego pracę. Fenomenalne ujęcia, uwaga poświęcona każdemu detalowi i co najważniejsze wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo… A wszystko zebrane w przepięknej fotoksiążce będącej wspaniałą pamiątką na całe życie. Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa!

Współpraca z Piotrkiem to sama przyjemność:-) przygotowany w 100% do sesji plenerowej jak i narzeczeńskiej:-) życzymy dalszych sukcesów !!

.

Przede wszystkim polecamy fotografa, współpraca z nim to sama przyjemność, swoją osobą sprawia, że czas ten nie tylko jest pracą, ale także wspaniałą chwilą, na sesji było miło i wesoło przez co nie czuliśmy się skrępowani. Z czystym sumieniem mogę tego fotografa polecić każdej osobie która pragnie aby jej zdjęcia robione były w przyjemnej atmosferze oraz przyniosły profesjonalne efekty.

.

Przede wszystkim profesjonalne podejście i dyskrecja. W 100% przygotowany do sesji plenerowej,ale nie narzucał swoich pomysłów i był przychylnie nastawiony do naszych propozycji. Współpraca przebiegała w miłej i wesołej atmosferze. Życzymy dalszych sukcesów, tak trzymaj!

W pełni profesjonalne podejście i przygotowanie do pracy zarówno na ślubie i weselu jak i na sesji plenerowej. Współpraca z Tobą to duża przyjemność i dobra zabawa a efekty są świetne!

.