Rekomendacje


Dzięki wszystkim za współpracę, miło spędzony czas i za to, że  Was poznać. Łapię w postaci fotograficznych kadrów niezapomniane momenty w Waszym życiu. Jeśli chcecie znaleźć się w gronie zadowolonych współpracą z moją osobą zapraszam do strony kontaktowej .

Piotrek to przemiły i pełen pasji człowiek, który swoją pracę wykonuje z precyzją i sercem. Fotografie, które robi potrafią opowiedzieć przepiękną historię. Jesteśmy zachwyceni współpracą z nim, jego podejściem i zaangażowaniem. Ma głowę pełną genialnych pomysłów, a na plener pojechał z nami w środku nocy! Efekt przekroczył nasze oczekiwania, a sesja zachwyciła wszystkich gości. Jeśli ktoś zapyta nas o najlepszego fotografa, odpowiedź będzie tylko jedna – Piotrek Urban!
Piotrku, dziękujemy za wszystko! 🙂

Ola & Krzysiek

Piotrek, co tu dużo pisać…… Twoje zdjęcia są rewelacyjne, oko czujne, a współpraca przyjemna. Fotograf, który doskonale zrozumiał, wyczuł i zrealizował nasza wizję. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Piotrka!!!

Magdalena & Krzysztof

Piotrek, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą. Po naszych zdjęciach widać, że każde było robione z pomysłem. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Polecamy!!!

Agata & Krzysztof

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak! Piotrek Urban to prawdziwy profesjonalista a na dodatek, przemiły człowiek. Bardzo szybko nawiązuje kontakt. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia, jak i na sesji w plenerze czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjecia mozemy powiedziec tylko jedno – kawał dobrej roboty! Polecamy!

Lili & Paul

Jak najbardziej Piotrek jest godny polecenia. Dobre podejście do ludzi, w pełni zaangażowany i pełen pomysłów, a sesja plenerowa mistrzostwo świata! Zdjęcia będą świetna pamiątką 🙂

Klaudia & Szymon

Dla nas wybór Piotrka, okazał się sukcesem w 100%. Współpraca z nim przebiegała idealnie, bez najmniejszych zarzutów. Bardzo indywidualne i elastyczne podejście do każdego, dostosowuje się do sytuacji Państwa Młodych.  W dniu wesela, kiedy jest tyle stresu o fotografa nie musieliśmy się martwić, ponieważ „wmieszał się” w tłum i był dla nas niezauważalny, a swoją pracę wykonał najlepiej jak tylko można, w pełni profesjonalnie.
Co dla nas najważniejsze sesja zdjęciowa przebiegła bez żadnego stresu ( dla nas to ważne, bo nie bardzo lubimy i umiemy pozować :)). Piotrek wprowadził tak luźną i miłą atmosferę, że zapomnieliśmy po co przyjechaliśmy, a efekt…zapiera dech w  piersiach.
Poza tym tak zwyczajnie Piotrek jest niezwykle sympatycznym, ciepłym i miłym chłopakiem, otwartym na wszelkie propozycje. Podsumowując jeśli chcecie mieć piękne, nietuzinkowe zdjęcia, a  przy tym zero stresu to fotografem, który to zapewni jest Piotrek Urban. Gorąco polecamy!!!

Ewa & Witek

Bardzo dziękujemy Piotrkowi za współpracę podczas Naszego ślubu jak i pleneru. Niezwykle sympatyczny i ciepły człowiek, pełen pasji profesjonalista z poczuciem humoru. Piotrek uchwycił wszystkie najważniejsze dla nas momenty w tym Dniu, jak również na sesji plenerowej na której był otwarty na wszystkie pomysły. Co najważniejsze? Sesje z Piotrkiem przebiegają w przyjacielskiej atmosferze, bez stresu.  Jak najbardziej polecamy Piotrka wszystkim, którzy jeszcze nie wybrali, gwarantujemy 100% zadowolenia!!!

Agata & Andrzej
.

Jak najbardziej  możemy i chcielibyśmy polecić Piotrka, gdyż współpraca z nim była ogromną przyjemnością, a jej wynik to fantastyczne, oryginalne i wysokiej jakości fotografie. Pracuje w sposób dyskretny, a jednocześnie zawsze znajduje się we właściwym miejscu, by uchwycić najważniejsze momenty i stworzyć wspaniały reportaż. Efekt jest taki, że mamy cudowne fotografie, które nie są przypadkowe, przedstawiają to co najważniejsze – emocje i wspaniale opowiadają historię tego najważniejszego dla Nas dnia. Cały reportaż oglądamy z wielką przyjemnością i poczuciem dobrze zainwestowanych pieniążków:)
Piotrek! Jeszcze raz dziękujemy za przesympatyczną współpracę i pomoc, by ten dzień na zawsze pozostał w naszej pamięci. Życzymy dalszych sukcesów:)

Asia & Robert
.

Piotrek! chcielibyśmy z mężem serdecznie podziękować za cudowny album oraz oprawę naszego ślubu i wesela. Współpraca z Tobą była dla nas ogromną przyjemnością a zdjęcia z pewnością staną się wyjątkową pamiątką na całe życie.
Pozdrawiamy i życzymy sukcesów 🙂 🙂

Justyna & Piotr

Piotrek!
Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni.
Piotrek Urban to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją, ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani.
Dziękujemy  za kawał dobrej roboty 🙂

Sylwia & Mateusz

Piotrek to przede wszystkim profesjonalny fotograf z ogromną pasją i talentem, które przekładają się na jego pracę. Poza tym jest po prostu świetnym gościem, z którym od razu złapaliśmy kontakt i miło spędziliśmy czas 🙂 Taktowny, cierpliwy, tworzy świetną atmosferę. W sposób niezauważalny uchwycił zgiełk przygotowań oraz momenty ślubu i wesela, które sprawiają, że ogarnia nas wzruszenie gdy tylko zaglądamy do zdjęć. W 100% przygotowany, cała sesja plenerowa była przemyślana, zadbał o każdy szczegół. Zdjęcia zachwyciły całą rodzinę i przyjaciół, a my dzięki Piotrkowi mamy cudowną pamiątkę do końca życia. Nie mogliśmy trafić lepiej i z całego serca polecamy każdemu Piotrka. Życzymy samych sukcesów, o które z takim podejściem do pracy nie będzie trudno 🙂

Marysia & Michał

Piotrek … Zachwyciła nas Twoja oryginalność i wysoki standard Twoich zdjęć, już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, spontaniczność, pomysłowość – zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Przeglądając zdjęcia możemy powiedzieć z wielkim uśmiechem na twarzy, że efekt końcowy jest niesamowity 🙂 Zarówno zdjęcia reportażowe jak i zdjęcia w plenerze  wzbudziły wielkie zainteresowanie w oczach naszych przyjaciół, rodziny … Bardzo mile spędzony czas, idealna atmosfera 🙂
Podsumowując – perfekcyjny Fotograf – SERDECZNIE POLECAMY KAŻDEMU.
Dziękujemy Ci bardzo!!!

Angelika & Paweł

k-d-sesja-narzeczenska-n-29

Profesjonalista w każdym calu! Głowa pełna pomysłów, które realizuje najlepiej. Atmosfera idealna, świetnie spędzony czas! Dziękujemy za piękne zdjęcia, które zostaną z nami przez całe życie 🙂
Serdecznie polecamy!

Kamila & Dawid

016-fotografia-slubna-nowy-sacz

Piotrek…profesjonalista w każdym calu. Zatrzymał ułamki sekund, które dla nas będą trwać wiecznie. Uchwycił wszystkie piękne chwile  – zarówno te pełne powagi, wzruszające,  jak i  zabawne, intrygujące. Był jak niezauważalny powiew wiatru. DODAWAŁ OTUCHY I INSPIROWAŁ. W plenerze – przygotowany do każdych warunków.  Polecamy go z czystym sumieniem i życzymy dalszych sukcesów na drodze kariery!

Ala & Paweł
.

fotografia-slubna-malopolska-mazowsze-warszawa

Fotograf, którego talent i pasja przekładają się na wykonywaną przez niego pracę. Fenomenalne ujęcia, uwaga poświęcona każdemu detalowi i co najważniejsze wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo… A wszystko zebrane w przepięknej fotoksiążce będącej wspaniałą pamiątką na całe życie. Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa!

Aneta & Paweł

Współpraca z Piotrkiem to sama przyjemność:-) przygotowany w 100% do sesji plenerowej jak i narzeczeńskiej:-) życzymy dalszych sukcesów !!

Marcela & Mateusz
.

17-sesja-narzeczenska-zakopane

Przede wszystkim polecamy fotografa, współpraca z Piotrkiem to sama przyjemność, swoją osobą sprawia, że czas ten nie tylko jest pracą, ale także wspaniałą chwilą, na sesji było miło i wesoło przez co nie czuliśmy się skrępowani. Z czystym sumieniem mogę tego fotografa polecić każdej osobie która pragnie aby jej zdjęcia robione były w przyjemnej atmosferze oraz przyniosły profesjonalne efekty.

Janina & Janusz
.

039-fotografia-slubna-bielsko-biala

Przede wszystkim profesjonalne podejście i dyskrecja. Piotrek był w 100% przygotowany do sesji (zwłaszcza, jeśli chodzi o plener), ale nie narzucał swoich pomysłów i był przychylnie nastawiony do naszych propozycji. Współpraca przebiegała w miłej i wesołej atmosferze. Życzymy dalszych sukcesów, tak trzymaj!

Basia & Szymek

W pełni profesjonalne podejście i przygotowanie do pracy zarówno na ślubie i weselu jak i na sesji plenerowej. Współpraca z Piotrkiem to duża przyjemność i dobra zabawa a efekty są świetne!

Marcela & Darek
.

  

 

 

Jak większość stron, ta również wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji